WİNX CLUB

Winx Club Hayranlarının Sitesi
 
AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Winx club Bölüm 10' a kadar

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Stella_DiLaRaaa
Admin


Mesaj Sayısı : 6
Kayıt tarihi : 11/07/09
Yaş : 18
Nerden : Cassaba 45

MesajKonu: Winx club Bölüm 10' a kadar   C.tesi Eyl. 19, 2009 4:24 pm

Winx Club Bölümler
Kategori: Dowland BölümüBölüm 1 - Beklenmedik Bir Olay
16 yaşındaki Bloom ve ailesinin yaşadığı Gardenia adlı güzel şehirde başlar. Yaz tatilinin ilk günüdür ve Bloom, bu yıl da yine sıkıcı ve uzun bir tatil geçireceğini düşünmektedir. Ama onu bir sürpriz beklemektedir!Stella adındaki sihirli güçlere sahip Güneş ve Ay Perisi ile onun yüzüğünü çalmaya çalışan Knut adlı Dev ve cin çetesinin arasındaki kavgaya karışan Bloom , cinlere karşı beklenmedik bir şekilde sihirli gücünden ışınlar gönderir ve Stella’yı kurtarır.
Kavganın ardından, Bloom Stella’yı evine götürür; Stella da ona Magix adında bu dünyadan çok uzakta bulunan büyülü bir boyuttan ve perilerini eğitim gördüğü Alfea Kolejinden söz eder.
Bloom’un sihirli ışınlarının açıklaması nedir? Yoksa o da Stella gibi bir peri midir? Bloom, bu konuda daha fazla şeyler öğrenmek ve Alfea Kolejine gitmek istemektedir. Acaba ailesini periler ve cinlerle dolu bu boyutun varlığını kabul etmeye ve Magix’e gitmesine izin vermeye ikna edebilecek midir?

Bölüm 2 - Magix'e Hoşgeldiniz!
Bloom’un ailesi Magix’e kadar ona eşlik eder ve sonunda Bloom’un periler okulu Alfea Koleji’ne gitmesine razı olurlar. Stella’nın yaptığı bir kurnazlık sayesinde Bloom listede adı olmamasına rağmen Alfea Peri kolejine kayıt yaptırır.
Kayıttan sonra, Bloom ve Stella yatakhanede 3 peri ile aynı kata yerleştirilirler: Flora, Miusa ve Tecna. Beş kız hemen arkadaş olurlar ve Magix’te dolaşmaya çıkarlar. Ancak bu gezinti Bulutlukule cadıları ile karşılaşınca tatsız bir hal alır. Beş peri kendilerinden çok güçlü olan Icy, Darcy ve Stormy’nin elinden zor kurtulurlar.

rapidshare.com/files/14765194...ncd1.part1.rar
rapidshare.com/files/14765489...ncd1.part2.rar
rapidshare.com/files/14766194...ncd1.part3.rar
rapidshare.com/files/14766373...ncd1.part4.rar
rapidshare.com/files/14766573...ncd1.part5.rarBölüm 3 - Alfea'da Dersler Başlıyor
Bloom derslere alışmakta biraz zorlanır, çünki herşey onun için yenidir! Bu sırada, Alfea'da yeni öğrenciler için bir "Hoş geldin" partisi düzenlenir. Kızıl Çeşme okulunun uzmanları da bu partiye davetlidir. Ancak, Bloom'un parti için uygun bir elbisesi yoktur ve Winx hep birlikte alışverişe çıkar. Aslında son derece keyifli ve eğlenceli geçmesi planlanan bu parti, cadıların ani saldırısı ile yarıda kesilir. Bloom, cadılara karşı gücünü kullanarak potansiyelini orataya çıkarır ve kahraman ilan edilir. Bu olayın ardından Bloom'un okuldaki yaşamı daha "hafif" ve rahat geçmeye başlar.

Bölüm 4 - Karaçamur Bataklığı
Alfea'da dersler gittikçe zorlaşmaktadır. Periler, okul dışında alacakları ilk ders için gizemli Karaçamur Bataklığı'na giderler. Ancak Uzmanların uçağının bataklığa acil iniş yapması ile dersleri yarım kalır. Uzmanlar uçakta bir cini (1. Bölümde yakalanan kötü dev) Magix Hapishanesi'ne götürmektedirler ancak iniş sırasında tehlikeli cin kaçmayı başarır.
Winx Club, Uzmanların cini yakalamasına yardım etmeye çalışırken bataklığın iyice içine doğru ilerler ve labirente benzer bataklık ormanında kaybolurlar. Yaşamlarını tehdit eden bu karmaşadan kurtulabilmek için hepsi bütün yeteneklerini kullanmak zorunda kalacaktır.

rapidshare.com/files/14767093...ncd2.part1.rar
rapidshare.com/files/14768242...ncd2.part2.rar
rapidshare.com/files/14795692...ncd2.part3.rar
rapidshare.com/files/14768911...ncd2.part4.rar
rapidshare.com/files/14769593...ncd2.part5.rar
Bölüm 5 - Karanlıkta Randevu
Stella, Prens Sky’dan randevu için bir davet alır. Bu “davet” aslında Stella’yı kaçırmak için üç cadı tarafından kurulmuş bir tuzaktır. Üçlü, fidye olarak Stella'nın yüzüğünü ister. Bloom ve arkadaşları cadılar ile karşı karşıya gelirler ancak bu defa yenilgiye uğrarlar ve Stella'nın yüzüğünü cadılara vermek zorunda kalırlar. Cadılar yüzüğü neden bu kadar çok istemektedir? Bunun arkasındaki asıl amaç nedir? Winx, bu soruların cevabını bulmaya ve Stealla'nın yüzüğünü almaya kararlıdır.

Bölüm 6 - Sihirli Arşivin Şifresi
Winx, yüzüğü geri alma umuduyla, pek de tekin olmayan Bulutlu Kule'ye gizlice girip, üç cadı ile mücadeleyi göze alır. Aynı zamanda, cadılar da Stella'nın yüzüğünün, peşinde oldukları efsane ejder ateşi gücüne sahip olmadığını keşfederler. Winx, yüzüğü geri almayı başarır. Bulutlu Kule'den kaçarken, yanlışlıkla meşhur Sİhirli Arşivin Şifresinin bulunduğu bölmeye girerler. Burası Bulutlu Kule'nin en gizli mahzenidir ve bütün peri ülkeleri ve periler hakkında kapsamlı kayıtlar bulunmaktadır. Merakına yenilen Winx, yasaklanmış şifreye ulaşmaya çalışır, ancak bütün mahzen sonu gelmeyen tuzaklar ve tehlikelerle doludur. Tam ümitlerini yitirdikleri anda, gizemli bir ses Bloom'a Bulutlu Kule'den kurtulmanın ve güvenli bir şekilde Alfea'yı ulaşmanın yolunu fısıldayarak rehberlik eder.

rapidshare.com/files/14770081...ncd3.part1.rar
rapidshare.com/files/14771422...ncd3.part2.rar
rapidshare.com/files/14772291...ncd3.part3.rar
rapidshare.com/files/14772531...ncd3.part4.rar
rapidshare.com/files/14772770...ncd3.part5.rarBölüm 7 - Arkadaşlar Ne İçindir?
Alfea’nın Müdürü Faragonda, Bulutlu Kule’ye gizlice girip kendilerini tehlikeye attıkları için Winx’i cezalandırır. Diğer tüm öğrenciler Magix’teki geleneksel büyü şenliğine katılırken, Winx bütün okulu temizlemek zorunda kalır. Ayrıca temizlik yaparken büyülü güçleri ellerinden alınır. Uzmanlar, Winx'i bu durumda yalnız bırakmaz ve onlara yardıma gelirler. Periler ve Uzmanlar okulu temizlerken, cadılar gizlice Profesör Palladyum'un (perilerin öğretmenlerinden biri) laboratuarına girerler ve iksirleri karıştırırlar. Ertesi gün, bu nedenle ders sırasında laboratuarda bir patlama olur ve Profesör Palladyum haksız yere dalgınlığından dolayı suçlanır. Winx onun masumiyetini kanıtlar ve ödül olarak Faragonda Winx'e büyülü güçlerini geri verir.

Bölüm 8 - Bir Arkadaşlık Bozuluyor
Cadılar, Perilere devamlı yardım eden ve onlara destek olan Uzmanlara gittikçe sinirlenirler. Bu sıkı dostluğu bozmak için son derece sinsi bir plan hazırlarlar. Uçan Motorsiklet Turnuvasında, Riven'in kötü bir kaza yapmasına yol açarlar ve durumu da çarpıtarak suçun Bloom'un üzerinde kalmasını sağlarlar. Riven ve Bloom bu nedenler çok kötü tartışırlar ve kendini son derece üzgün hisseden Riven Uzmanları terk eder. Hain Cadılar, şimdilik bir zafer kazanmışlardır ve hemen bu durumu fırsat bilerek, Riven'e değersiz dostluklarını sunarlar.

rapidshare.com/files/14773691...ncd4.part1.rar
rapidshare.com/files/14774661...ncd4.part2.rar
rapidshare.com/files/14774924...ncd4.part3.rar
rapidshare.com/files/14775182...ncd4.part4.rar
rapidshare.com/files/14775368...ncd4.part5.rar
Bölüm 9 - Daphne Kim?
Bloom'a Bulutlu Kule'den kurtulmaları için yardım eden gizemli ses,devamlı rüyalarına girer.Ardından gizemli ses yüzünü gösterir;Magix'in dokuz efsanevi perisinden biridir.Bloom,Daphne hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ondan ne istediğini öğrenmek için kararlıdır.Tam bu sırada,Miusa ve Stella kavga ederler ve Miusa,yatakhaneyi terk ederek şehre iner.Şansızlık eseri,onu yalnız bulunca saldırı fırsatını kaçırmayan Cadılarla karşılaşır.Cadılar tam öldürücü darbelerini indirmek üzereyken,Bloom ve arkadaşları Miusa'yı kurtarırlar.Kavga sırasında,Icy,Bloom'un çok güçlü bir enerji kaynağına sahip olduğunu fark eder.Bloom'un Bloom'un gücü,Stella'nın yüzüğünde olduğunu sandığı efsanevi ejder ateşi gücüne çok benzemektedir.Bloom nasıl olur da böyle bir enerjiye sahiptir?Bunu üzerine Cadılar,Bloom'un gerçek geçmişini araştırmaya başlarlar.

Bölüm 10 - Domino
Icy, Bloom, Bloom'un güçlü enerjisini ve onun ejder ateşi gücü ile olası ilişkisi hakkında daha fazla bilgi edinmeye kararlıdır.Bloom'un Alfea'daki ara sınavları sırasında Cadılar,Simülasyon Odasının zorluk dercesini en yükseğe çıkarak onun gücünü denerler.Bloom,Simülasyon Odasındaki sanal ortamda,son derece zor ve tehlikeli aşamalar ile karşılaşır ama bütün kavgaları kazanmaya başarır!Bu noktada,Cadılar'ın Bloom'un çok özel bir peri olduğuna dair artık hiç şüphesi kalmaz.

rapidshare.com/files/14776196...ncd5.part1.rar
rapidshare.com/files/14776418...ncd5.part2.rar
rapidshare.com/files/14777243...ncd5.part3.rar
rapidshare.com/files/14777503...ncd5.part4.rar
rapidshare.com/files/14777664...ncd5.part5.rar
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://winxclub.hareketforum.net
 
Winx club Bölüm 10' a kadar
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ouran High School Host Club
» ne kadar online kaldın...ziyaretçi ve üyeler için
» Bir Konuyu nasıl bu kadar hızlı indexleyebilirim ?
» Fan Club sitesine Giriş Yap yada üye ol kodu
» Ders 4 : 100'e kadar sayılar

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
WİNX CLUB :: Genel Bölüm :: Winx Club Bölümler-
Buraya geçin: